Вільнянськ вул. Соборна 39

icon

UA

 • icon

  UA

 • Ru

 • icon

  UA

 • Ru

+380508534393

+380677184142

Про Нас :

Ласкаво просимо до нашої компанії "Віконда" – вашого надійного виробника у світі вікон, дверей та інших сучасних виробів які вирішують питання забезпечення комфорту, затишку, енергоефективність та створюють естетичну привабливість житла.

Illustration


Наша Місія : У світі товарів від Віконди у Вільнянську та околицях Запорізької області, ми прагнемо до більшого, ніж просто виготовлення та встановлення вікон, дверей, натяжних стель та іншого - ми створюємо справжні шедеври мистецтва, які не просто служать функціонально, а й стають вираженням вашого неповторного стилю. Віримо у магію поєднання якості, інновацій та вражаючого обслуговування, щоб повністю задовольнити усі бажання та очікування наших шановних клієнтів. Приєднуйтеся до нас у подорожі за перетворенням вашого простору у справжнє творіння!

Наші переваги:

 • Якість та Надійність

  Ми використовуємо тільки високоякісні матеріали та передові технології для виготовлення наших вікон та дверей, щоб забезпечити тривалість та стійкість до експлуатації.

 • Індивідуальний Дизайн

  Наша команда фахівців готова створити для вас унікальні вікна та двері а також інші вироби, враховуючи ваші особисті побажання, а також стиль вашого будинку для справжніх емоційних вражень.

 • Енергоефективність

  Завдяки передовим технологіям і ізоляційним властивостям наших виробів, ми допомагаємо вам заощадити енергію та зменшити витрати на опалення та кондиціювання повітря для відчуття комфорту, безпеки та затишку в житлі.

Наші Замовники : Ми пишаємося тим, що вже роками вивчаємо потреби та задоволення наших клієнтів. Наші вікна, двері та інші вироби знаходять своє місце в сотнях задоволених Українських сімей та підприємств.

Зв'яжіться з Нами :Будь ласка, звертайтеся до нас з будь-якими питаннями або запитаннями. Ми завжди вам раді та готові допомогти вам зробити ваш дім ще кращим

Відвідати
Зателефонувати
Місце знаходження