Вільнянськ вул. Соборна 39

icon

UA

 • icon

  UA

 • Ru

 • icon

  UA

 • Ru

+380508534393

+380677184142

Пластикові відкоси з двостороньої сендвіч панелі

Швидке та практичне рішення, для внутрішнього оздоблення з однотипного матеріалу як і сам профіль вікон, для гарантованого утеплення та остаточного виконання відкосів вікон, дверей та інших поверхонь .

Illustration

Чому варто обирати ?

Пластикові відкосів з сендвіч панелі в оселі - це :

Теплозбереження

Максимальне утеплення стіновіх ділянок примикання Вікна - Стіни

Єкономія коштів

Зменшення та єкономія коштів на опалення приміщення в холодну пору

Відсутнє промерзання

Не промерзає і не з'являється на поверхні вогкість, мокротиння, грибок, пліснява та цвілість

Фарбування непотрібно

Не потрібно фарбувати, поверхня пластикової панелі має гладку і рівну поверхню, яку можна протирати і мити

Швидкий монтаж

Не затрачаеться багато часу на монтування, в середньому 1 година

Чистота

Монтується без пилу та зайвого мусора

Вигляд

Мають красивий та естетичний вид

Довговічне використання

Не розтріскаються у порівнянні зі штукатурними

Відповідність

Відповідає встановленим медичним крітеріям безпеки/показникам для оздоблення укосів

Тепер Ви самі можете вирішити які відкоси, умістні та доцільні

 • Illustration

  Штукатурні

  Низька температура поверхні в холодну пору, декілька днів шпаклювання, зачіщення та фарбування, а такождекілька приїздів фахівця, послідовне вигорання кольору фарбування

 • Illustration

  Гипсокартонні

  Занабто дороговартісне та трудоємка робота, багато зайвого пилу та мусору, промерзання та холодна поверхня на якої утворюється сирість та послідовно грибок - цвіль.

 • Illustration

  Пластикові

  Переважно швидко монтується але не реально утеплити, з часом вигорає та облущується лакопокриття поверхні

 • Illustration

  З сндвіч панелі

  удово утеплюваючій матеріал з однородного складу профілю саміх вікон, н вигорає і швидко монтується без зайвого пилу та мусору. Легко протираїться та миїться.

Переконайтесь що відкоси з сендвіч панелі вигідне та доцільне рішення від нашої компанії - адже:

- Оздоблена поверхня відкосів з сендвіч панелей вікна підвищує загальну температуру приміщення в холодну пору року, та знижує температуру в середені приміщення в жаркий час. Наприклад кімната 17 м² в ній 3 вікна різниця в температурі може сягати від 2х до 4х градусів, а ця дуже - погодьтесь суттєво відчутно.- Монтування наприклад відкосів з сендвіч панелей для 6 вікон - складає від 3,5 до 5ти годин, в порівнянні зі штукатурними або гіпсокартонними - від 2х до 4х днів.- Якщо загальна температура приміщення в середені нижче 22°С, а зовні нижче 0°С- існує великий ризик осідання вологи на поверхні відкосу - таким чіном неминуче утворення грибку на поверхні, який потім кружляє в повітрі, розповсюджуючи спори, та впливає на здоровий стан кожної людини.- Після встановлення відкосів з сендвіч панелей - поверхня відкосу має єстетично ровну та гладку поверхню - яка з часом не розстріскуються та не осипається, не вигорає та не змінює колір в порівнянні з відкосами з штукатурними, пластиковими або з гіпсокартону.

Найчастіші запитання від клієнтів:

 • З якого матеріалу зроблені відкоси - які рекомендуєте, та чі він єкологічний в використанні ?

  Матеріал який використовуємо для оздобленні внутрішніх відкосів називається пластикова сендвіч панель товщіною 10мм. яка з обіх боків має пластикову панель внутрішню і зовню - лецьову(більш товщу). Пластикова панель це однородний матеріал з яких виготовляють пластикові вікна, прикладом може бути балконні двері з сендвіч нанелью. Також використовуються пластикові профіля - вони також виготовленні з однотипного пластику як профіль вікон. Весь матеріал сертифікован, та має сертифікат готової продукці, сертифікат відповідності та Санітарно гігієнічний висновок єкспртизи - СЕС, такі сертифікати мають і повині бути на вироби в якіх присутній ПВХ - наприклад ліноліум, шпалери, покриття меблів, єлектро чайник та одяг.

 • Як довго чекати монтаж відкосів після встановлення вікон або дверей ?

  Зазвичай ми готові виконати монтаж відкосів вже наступного дня після монтажу вікон, так як весь матеріал є в наявності, та за бажанням підготавлюється за розмірами для монтування.

 • Чі можу замовити відкосні сендвіч панелі окремо за своїми розмірами та скільки чекати таке замовлення?

  Так, ми підготуємо як комплектом відкос для вікна або дверей, так і окремими панелями - профілями за Вашими розмірами які по домовленності зможете забрати вже наступного робочого дня.

 • Як відбувається розрахунок по замовленню ?

  Ми працюємо по попередньо частковій предоплаті, так як замовлення є індивідуальним за Вашими розмірами які Ми своєчасно підготуємо в оговорений термін. Такі розрахунки відбуваються зручним для Вас спосібом: готівковим або безготівковим(на рахунок компанії), також можливо розрахуватись карткою через термінал у відношенні 50% під час замовлення, іншу частину по виконанню такого замовлення.