+380508534393

+380677184142

Рекуператори повітря від Віконда — це сучасне рішення для тих, хто піклується про здоров'я своєї родини

Illustration

З якими проблемами бориться рекуператор повітря ?

Illustration

Цвіль на стінах та вуглах ?

Illustration

Конденсат на вікнах та грибок на укосах

Illustration

Надмірні витрати на обігрів

Illustration

Алергія

Illustration

Головний біль

Illustration

Збереження ремонту

Найчастіші питання клієнтів :

  • Що краще - рекуператор чи кондиціонер ?

    Найбільш поширеною помилкою є порівняння двох приладів, які принципово відрізняються один від одного.Рекуператор необхідний для заміни повітря на свіже зі збереженням поточної температури у вентильованому приміщенні.Кондиціонер створює комфортну температуру у приміщенні шляхом охолодження або прогріву (якщо є така можливість) повітря, що перебуває всередині.Найкращим варіантом є спільне використання цих пристроїв з метою забезпечення максимально комфортного клімату в приміщеннях, таких як роздягальня спортзалу, кухня, приймальний зал, офіс бізнес-центру, навчальний клас тощо.

  • Чому в мени з'явилась волога, грибок, конденсат, плісняви, цвіль, спори, темні плями на стінах ?

    Поява конденсату залежить від двох факторів: температури в приміщенні та рівень вологості. Вологість підвищується у приміщенні, де погано працює вентиляція і не провітрюється, потім застаюється повітря. Утворення конденсату можна побачити на вікнах та внутрішній стороні стіни, якщо температура зовнішнього повітря нижча, ніж у приміщенні, це так звана “Точка роси”. Цвіль з’являється при надмірній вологості та поганій вентиляції, це сприятливі умови для розвитку грибка на стінах, меблів та появи спорів.

  • Енергоефективність у чому заключається ?

    Рекуператори мають корисну дію до 93%, що дозволяє значно економити енергоносії. Наприклад: якщо на вулиці 0 ºС, а в приміщенні +20 ºС, то використовуючи рекуператори повернеться +17 ºС. Це показує що вентилювати приміщення з рекуператорами у 5 РАЗ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІШЕ ! Також щільність якщо нижче то їй для нагріву потрібно менш енергії тепла для нагріву.

  • Пристрій "Осушувач повітря" - чі вирішить він проблему ?

    Як рекуператор, так і осушувач повітря знижують рівень вологості в приміщенні. Однак, рекуператор регулює вологість до комфортного рівня, тоді як осушувач може продовжувати осушувати повітря до повної сухості, залежно від його потужності. Водночас рекуператор постачає свіже повітря, насичене киснем, тоді як осушувач не змінює вміст вуглекислого газу (СО2) у приміщенні.

  • Як відбувається робота рекуператора ?

    Система припливно-витяжної вентиляції "Рекуператор" забезпечує одночасний обіг свіжого та відпрацьованого повітря всередині теплообмінника. Повітряні потоки рухаються в протилежних напрямках через окремі канали теплообмінника, не змішуючись між собою.

  • Яке споживання електроенергії у рекуператора ?

    Побутові рекуператори підключаються до звичайної електромережі 220 В, 50 Гц і споживають від 4 до 95 Вт*год, залежно від обраної швидкості та режиму роботи.

  • Як встановити рекуператор ?

    Установка рекуператора виконується в зовнішній стіні будівлі. За допомогою алмазного буріння(сверління) - створюється монтажний отвір з нахилом 2-3 градуси у напрямку до вулиці, щоб забезпечити ефективний відвід конденсату. Рекуператор монтується в отвір із використанням монтажної піни або іншого ущільнювального матеріалу. Увесь процес встановлення побутових систем вентиляції займає до двох годин і не потребує втручання в існуючий ремонт.

  • Який рекуператор вибрати ?

    Для вирішення цієї задачі по підбору рекуператора для приміщення здійснює фахівець нашої компанії, орієнтуючись на надану замовником ініформацію: площі приміщення, його призначення, особливості будівлі. Для замовлення консультації та проектного рішення вертайтесь до нашої компанії: Заповніть форму для консультації фахівця