Вільнянськ вул. Соборна 39

icon

UA

 • icon

  UA

 • icon

  Ru

 • icon

  UA

 • icon

  Ru

+380508534393

+380677184142


Вікна Віконда - складаються з п'яти складових, це не складно і ми допоможемо розібратися у цьому: просто і швидко - щоб Ви були в комфорті, затишку, відчували безпеку, заощаджували на оплаленні та мали їх гарний зовнішній вигляд, від якого Вас, та інших, буде виникати задоволення кожного погляду встановлених вікон компанії Віконда.

З якого профілю пропонуємо вікна

Рекомендуємо тільки брендові профільні системи від нашої компанії

Illustration

Вікна з профілю "Віконда КОТЕДЖ"

Профіль Віконда КОТЕДЖ розроблений відповідно до найсучасніших стандартів приватного будівництва, які враховують eнергоефективні технології. Ця система ідеально підходить для будинків, котеджів, pasive hause, де акцент робиться на збереженні енергії. Завдяки своїм шестикамерним профілям, профільна система Віконда КОТЕДЖ володіє унікальними характеристиками, які сприяють зниженню енерговитрат. Якість та ефективність цього рішення перевірено в данному сегменті будівництва.

  6 - кількість камер профіля;
  82 - ширина профілю;
  1,5мм - арммування в середені профіля;
  44 мм - ширина склопакету;
  ТАК - можливість кольору вікон;
  10 років - гарантія;
Illustration

Вікна з профілю "Віконда КОМФОРТ"

Профіль Віконда КОМФОРТ - інноваційна пропозиція у модельному ряді профільних систем, що повністю задовольняє нові сучасні потреби. Ця система поєднує в собі сучасний дизайн, високу енергоефективність, надійний захист від сонця, безпеку та вигідну цінову політику. Віконда КОМФОРТ - це сучасне рішення, доступне для кожної української родини, що прагне комфорту та якісного життя.

  6 - кількість камер профіля;
  82 мм - ширина профіля;
  1,5мм - армування в середені профіля;
  44мм - ширина склопакету;
  ТАК - можливість кольору вікон;
  10 років - гарантія;
Illustration

Вікна з профілю "Віконда 76 MD"

Дизайнерський потенціал/ Великі габарити
При виготовленні панорамних вікон використовують склопакети із загартованим склом або триплексом. Склопакети товщиною 48 мм у вікнах на основі профілю 76 МD можуть комплектуватися триплексом без втрат у теплозбереженні - конструкція виходить одночасно надійною та енергоефективною. Також до переваг профілю 76 МD відноситься збільшена армуюча камера.

  6 - кількість камер профіля;
  76 мм - ширина профіля;
  1,5мм - армування в середені профіля;
  48 мм - ширина склопакету;
  ТАК - можливість кольору вікон;
  7 років - гарантія;
Illustration

Вікна з профілю "Віконда ТЕРМО"

Профіль Віконда ТЕРМО - інноваційна профільна система, що базується на шестикамерній конструкції, що відрізняється своєю універсальністю та відповідає вимогам різних кліматичних зон України. Віконда ТЕРМО - це беззаперечний лідер у сфері енергоефективності, забезпечуючи високу експлуатаційну тривалість без втрати властивостей. Ці вікна сертифіковані у престижному інституті вікон ift Rosenheim (Німеччина), що підтверджує їх високу якість та надійність."

  6 - кількість камер в профілі;
  70 мм - ширина профіля;
  1,5 мм- армування профіля;
  від 24 до 40 мм- ширина склопакету;
  ТАК- ламінація в колір вікон;
  10 років- термін гарантії;
Illustration

Вікна з профілю "Віконда СТАНДАРТ плюс"

Пропонуємо вам пластикові вікна "Віконда СТПНДАРТ плюс", які поєднують унікальні характеристики та відповідність ДСТУ, за доступною ціною. Ці вікна забезпечують високу теплоізоляцію та надійний захист від промерзання. З новими вікнами "Віконда СТАНДАРТ плюс" ви будете впевнено заощаджувати на опаленні взимку і охолодженні влітку, насолоджуючись комфортом та економією енергії.

  6 - кількість камер в профілі;
  70 мм - ширина профіля;
  1,5 мм- армування профіля;
  від 24 до 40 мм- ширина склопакету;
  ТАК- ламінація в колір вікон;
  7 років - гарантійний термін;
Illustration

Вікна з профілю "Віконда СТАНДАРТ"

Профільна система з шести камер Віконда СТАНДАРТ - це поєднання високої якості, надійності та привабливого дизайну. Віконні конструкції, виготовлені з цього профілю, мають високу міцність і вражають своєю естетикою в класичному білому кольорі. Якщо вам потрібні вікна, які гарантують якість за доступну ціну, то профіль Віконда СТАНДАРТ - оптимальний вибір для вас!

  6 - кількість камер в профілі;
  70 мм - ширина профіля;
  1,2 мм- армування профіля;
  від 24 до 40 мм- ширина склопакету;
  Ні- ламінація в колір вікон;
  5 років - гарантійний термін;
Illustration

Вікна з профілю "Віконда КЛАСІК плюс"

Профільна система WDS-404 від компанії Міропласт - інноваційний вибір для Віконда, який відомий своєю перевагою на вітчизняному ринку. Завдяки п'ятикамерному профілю, ця система забезпечує високу якість та надійність. Широка палітра кольорів профілю Віконда КЛАСІК плюс дозволяє створити неповторний і вишуканий інтер'єр, відповідний вашим уподобанням

  5 - кількість камер в профілі;
  60 мм - ширина профіля;
  1,5 мм- армування профіля;
  від 24 до 32 мм- ширина склопакету;
  ТАК- ламінація в колір вікон;
  7 років - гарантійний термін;
Illustration

Вікна з профілю "Віконда КЛАСІК"

Віконда КЛАСІК - бюджетна, але надійна п'ятикамерна профільна система, що поєднує високу якість та чудові експлуатаційні характеристики. Ці вікна створені спеціально для українського клімату, з урахуванням сучасних дизайнерських рішень. Вартість металопластикових вікон з профілю Віконда КЛАСІК приємно здивує вас своєю доступністю.

  5 - кількість камер в профілі;
  60 мм - ширина профіля;
  1,2мм- армування профіля;
  від 24 до 32 мм- ширина склопакету;
  Ні- ламінація в колір вікон;
  5 років - гарантійний термін;

Склопакети:

Склопакет є необхідною складовою віконних систем, яка впливає на ефективність теплоізоляції та створення комфортного затишку. Він складається з двох або трьох склів і може містити спеціальний газ або повітря в проміжку між ними. Профілі склопакетів надійно герметизовані, а їхня площа становить практично 90% від загальної площі віконного блоку. Таким чином, якість склопакетів визначає якість і комфорт ваших вікон.

Illustration

Енергозберігаючий склопакети

Склопакет TermoTech, який забезпечує енергозбереження, має простий принцип дії. На зовнішню поверхню скла наноситься невидимий для людського ока шар іонів срібла. Ці іони виконують роль відбивача більшості теплової енергії, відображаючи її і повертаючись назад у приміщення. У нашій компанії функція енергозбереження є стандартною для всіх склопакетів за замовчуванням. Нижче приведені найчастіше використовуючі склопакети (формули), та їх теплозберігаючі характеристики:

  4-16-4і
  4-10-4-10-4i
  4-10-4-10Arg-4i
  4i-14Arg-4-14Arg-4i
Illustration

Сонцезахистні склопакети

Сонцезахист склопакетів CLIMAtech: принцип функціонування сонцезахисного склопакета базується на спеціальному багатошаровому нанесенні на зовнішню поверхню скла, яке виконує роль відбивача сонячного тепла. Варто зазначити, що енергозберігаюче скло має 5 шарів срібла, тоді як сонцезахисне скло має 20 шарів. Таким чином, сонцезахисне скло пропускає сонячне світло, але відбиває його тепло. Внаслідок цього в приміщенні зберігається легкий ефект затемнення від сонячного світла, але УФ-промені проникають усередину, що не має негативного впливу на рост рослин на підвіконні. Рекомендується встановлювати такі склопакети в приміщеннях, які мають вікна, спрямовані на сонячну сторону, особливо в південних регіонах, а також у мешканців верхніх поверхів або приватних будинках, які не мають достатнього захисту від сонця.

  4Solar-16-4
  4Solar-10-4-10-4
  4Solar-10Arg-4-10Arg-4i
  4Solar-14Arg-4-14Arg-4i
Illustration

Шумоізаляційні склопакети

Акустична ізоляція ISOtech : акустичний склопакет складається з декількох стекол різної товщини і змінною відстанню між ними. Така структура підкоряється законам фізики: звукові хвилі різних частот ефективно поглинаються склом з різною товщиною. Ці склопакети рекомендуються встановлювати у мешканців шумних міст, чиї вікна виходять на оживлені вулиці, а також тим, хто стикається з проблемами сну та головними болями. Вони також ідеально підходять для дитячих кімнат, де тиша є ключем до спокійного сну.

  6-14-4i
  6-10-4-10-4i
  4-10-4-8Arg-6i
  6-14Arg-4Arg-12-6i
Illustration

Мультифункціональні склопакети

Мультифункціональність MULTItech: такі склопакети можна сміливо прирівнювати до системи клімат-контролю, які виконують одночасно три функції: сонцезахист влітку, теплозахист взимку та постійна шумоізоляція. Де застосовувати такі склопакети: ми рекомендуємо застосовувати для всіх житлових приміщень, зокрема спалень та дитячих кімнат, а особливо для приватного сектора, де питання енергозбереження особливо актуальне.

  4Solar-14-6i
  6Solar Bronz-10-4-10-4i
  4Solar Blue-10-4-8Arg-6i
  4SolarGrey-14Arg-4-14Arg-4i

Фурнітура до вікон :

Фурнітура — це вкрай важливий елемент комплектації вікна, адже від роботи фурнітурного механізму залежить ефективність притискання стулки до рами та можливість відкривання конструкції у різних режимах.
Ми комплектуємо вікна різноманітними фурнітурними комплектами з урахуванням ваги та габаритів стулки, потреби у функціональності, необхідності додаткового захисту від зламу тощо. Основні постачальники фурнітури для наших конструкцій — це компанії з багаторічним досвідом та бездоганною репутацією, такі як Winkhaus, Siegenia aubi и Axor Industry.

Illustration

Фурнітура Winkhaus

Компанія Winkhaus (Німеччина) — один з визнаних світових лідерів у галузі виробництва віконної та дверної фурнітури для металопластикових, алюмінієвих та дерев’яних виробів. У таблиці представлені різні лінійки фурнітури від Winkhaus:


Illustration

Фурнитура AXOR

AXOR — фурнітура, що поєднує високу функціональність, комфорт у використанні та безпеку для кінцевого споживача. Якісні механізми українського виробництва мають характеристики, властиві фурнітурі від іменитих зарубіжних брендів — при цьому ціна робить фурнітуру AXOR доступною для максимально широкого кола вітчизняних замовників.


Illustration

Фурнитура Siegenia

Історія компанії Siegenia — одного за найбільших європейських виробників фурнітури — налічує більш ніж 100 років. Сьогодні компанію знають в якості виробника механізмів, які забезпечують вікнам та дверям ідеальну герметичність, а отже — гарантують високі показники тепло- та звукоізоляції.
Комплекти фурнітури Siegenia розраховано щонайменш на 50 тисяч циклів відкривання-закривання. Завдяки передовим інженерним рішенням та використанню якісного металу з сучасним антикорозійним покриттям фурнітура Siegenia бездоганно працює протягом всього терміну експлуатації. Багаторівнева система контролю якості та автоматизація виробництва мінімізують вплив людського фактору та виключають появу бракованих деталей.